Jak vypadá ideální bydlení vzdušných znamení?

Publikováno 16.05.2017

Co člověk, to jiný názor. To samé platí i o znameních zvěrokruhu. Navzájem se liší nejen ohnivá, vzdušná, vodní a zemská znamení, ale i jednotlivé znamení. Jestliže patříte mezi vzdušná znamená, tak právě pro vás máme dnes několik tipů na to, jak si zařídit interiér, aby se vám v něm krásně bydlelo.

Veselý interiér pro blížence

Blíženci mají rádi barvy. Nebojí se ani výstřednosti. Blíženci milují doplňky, a proto si rádi pohrávají s designem a nezapomínají ani na nejmenší detaily. Co je však pro ně zásadní, je velký a otevřený prostor. I proto sází spíše na prostorné a světlé místnosti. A protože co blíženec, to dvě osoby, odráží se to i v jejich bydlení. Na jednu stranu se blíženci neobejdou bez barev, které jim dodají energii. Takto zařízený interiér je vhodný zejména pro obývací pokoj, coby společenskou místnost, a kuchyň. Blíženci zároveň ale vyžadují útulné a harmonické prostředí, kde mohou nerušeně odpočívat. Tuto zóna klidu je ideální vytvořit zejména v ložnici.

Váhy: Bydlení s důrazem na design

Jestliže byste chtěli zařídit interiér pro osobu narozenou ve znamení vah, musíte vsadit na design a především estetickou stránku. Váhy totiž milují doplňky a dekorace, které ovšem zároveň umí skvěle naaranžovat. Přestože se někdy může zdát, že je dekorací až příliš, váhy mají dar skloubit věci tak, aby vše ladilo. Váhy se nebojí ani výrazných barev, jako je například rudá či tmavě zelená. Nemají ovšem rády příliš ostré světlo, a proto v místnosti nesmí chybět těžké závěsy, které propustí jen příjemné tlumené světlo. Čeho by však v bytě váhy mělo být poskrovnu, jsou květiny, na které si váhy příliš nepotrpí.

Bydlení bez hranic pro vodnáře

 

Vodnáři vyhledávají volný prostor, mají rádi pocit svobody a necítí se dobře v malých temných místnostech. Pro vodnáře je velmi důležitá společnost, a proto i v interiéru hraje velkou roli posezení. Ať už se jedná o kuchyň, obývací pokoj či jídelnu, vodnáři potřebují dostatečně velký, ideálně kulatý stůl, kam mohou usadit návštěvy, které jsou u nich opravdu časté. Vodnáři nemají vyhraněný vkus, dokáží zkombinovat téměř cokoli. Přece jen ale preferují tlumenější odstíny, jako je například hnědá či šedá. Na druhou stranu potřebují ostré světlo. Šero jim nesvědčí. A protože potřebují zároveň pocit tepla, nesmí v interiéru chybět hřejivé doplňky jako polštáře, přehozy či koberečky na podlaze.

 

Napište nám

x