Jak poznat, že ho má chlap malého?

Publikováno 16.11.2016

Ženy sice říkají, že na velikosti nezáleží, ale přiznejme si, že velikost nářadíčka přeci jen jistou roli hraje. Malé přirození sice není na škodu, ale je lepší na něj být připravená. Jde to na chlapovi poznat dopředu?

Podle nosa poznáš kosa

Muži jsou na rozdíl od žen hrozně průhlední, ať dělají, co chtějí, ženské jsou schopné vidět jim až do žaludku. Někdy dokonce vědí jejich úmysly dříve, než oni sami. Z jejich chování se dá totiž vyčíst skoro všechno. A to dokonce i to, jak velké nářadíčko schovávají v kalhotách. Zapomeňte na přeměřování podle velikosti jeho nosu nebo dokonce dlaně či prstů, stačí se zaměřit na to, jak se k vám chová. Neplatí to samozřejmě na každého, ale v případě, že se bude vykazovat níže popsanými „symptomy“, je velká pravděpodobnost, že schovává žížalku. Tak na to buďte raději připravená.

1. Vztekloun žárlivý

Jste spolu teprve na druhém rande, ale on vyvádí, protože se na vás číšník hezky podíval? Nepochopitelná žárlivost a vztek se často objevují u chlapů, kteří mají malý penis. K šílenství je může přivádět doslova cokoliv – vaše rodina, váš domácí mazlíček, vaši přátelé, vaše pomalá wifina,… Takovýmto zuřivým typům je lepší se vyhnout, protože si mohou svou frustraci z malého nářadíčka kompenzovat například vyžadováním sexu dvacet čtyři hodin denně sedm dní v týdnu, nebo majetnickým vztahem k vám. A to vám za to nestojí.

2. Asi si tím něco kompenzuje

Vzpomínáte si na malého lorda Farquaada ze Shreka? Jak si kompenzoval svou výšku ohromným hradem? U mužů s malým penisem můžete najít podobným stereotyp. Nejčastěji si pořizují drahá auta, která nikdy nezapomenou pořádně túrovat, a snaží se vás oslnit dárky za tisíce. Mají totiž pocit, že jenom tak si udrží vaši pozornost i poté, co dojde na váš první sex. Kompenzování podprůměrné velikosti se může projevit různě, tak buďte všímavá.

3. „Sluší mi to?“

Dalším znakem, že v kalhotách vašeho přítele se schovává osmý trpaslík do pohádky, je jeho přílišný zájem o vlastní vzhled. Pokud během rande musí odejít na toaletu častěji než vy, aby si „přepudroval nos“, máte před sebou buď chlapa se zakrslíkem mezi nohama, nebo gaye. Tito muži se vykazují přílišným opálením (pravděpodobně z návštěv solária), těsnými džínami, hromadou gelu ve vlasech často také odbarvenými vlasy a dokonale oholeným celým tělem. Prostě takový šampónci, co se bojí vám podat ruku, aby si nezlomili nehet.

4. Jsou to hysterky

Hysterické výjevy připomínající pětileté dítě na pískovišti, kterému někdo rozplácl bábovičku, jsou u chlapů s malým nářadíčkem na denním pořádku. Je tomu tak proto, že kvůli svému „handicapu“ jsou neustále frustrovaní a někdy ty emoce jednoduše musí vyjít na povrch. Pro takové je drama naprosto všechno a hlavně, jejich život je hrozně těžký, takže si na něj musí bez ustání stěžovat. Stejně tak na svoje kamarády, na to, že jste zapomněla koupit pivo, nebo že dneska v práci museli opravdu pracovat.

Malý penis = bezva sex?

Chlap s malým penisem je jednoduše případ sám pro sebe. Ačkoliv se ale mohou vykazovat nepříjemným chováním, v posteli mohou zářit. Velký penis totiž ještě nemusí znamenat dobrý sex – ne každý umí totiž zkrotit anakondu.

Napište nám

x