Jak odstranit cucflek za 5 minut? Tvůj přítel se nic nedozví.

Publikováno 05.01.2017

Je vcelku běžné nechat se unést vášní a skončit s cucflekem, což je skvrna od líbání, která vypadá jako jizva. Cucflek je určitým druhem hematomu, kterým se někdy říká jizvy a které způsobují namodralé skvrny od poškozených cév, neboli krvavé modřiny pod kůží. Přestože není snadné se cucfleku zbavit, nebo ho vyléčit, existují ověřené metody léčby modřin a způsoby, jak cuclflek zakrýt tak, aby o vašich vášnivých aktivitách nikdo nevěděl.

 

Cucflek se dá rychleji odstranit nebo alespoň zamaskovat několika osvědčenými způsoby. Dívky a ženy mohou samozřejmě použít kosmetiku, kterou běžně zakrývají nedostatky ve tváři.

 

Ledový obklad

 

Pokud vám partner způsobí cucflek, je vhodné na něj přiložit ledový obklad. Ten nechte působit minimálně po dobu čtvrt hodiny.

 

Proces opakujte alespoň dvakrát či třikrát za den. Díky ledovému obkladu dojde ke stáhnutí krevních cév a modřina nebude tak výrazná, nedojde k jejímu šíření.

 

Teplo

 

Je zajímavé, že kromě studeného obkladu působí na zmenšení cucfleku také teplo. Využijte k tomu nějaký tepelný zdroj, který k postižené oblasti těla přiložíte na dobu přibližně pěti minut.

 

Proces pak opakujte několikrát denně. Krev bude rychleji proudit a dojde k rychlejšímu odplavení krevní sraženiny.

 

POKRAČUJ NA DALŠÍ STRANU ->

Napište nám

x