Jak najít chlapa na celý život?

Publikováno 17.12.2016

Pryč jsou doby, kdy platilo přísloví: „Sedávej, panenko, v koutě, budeš-li hodná, najdou tě.“ Dnes by takovou panenku nikdo nehledal a možná by tam sama proseděla celý život. Proč se vyplatí vylézt z kouta a vzít hledání partnera do svých rukou?

Čas lovit

Ženy často nemůžou najít ty správné muže. Ztěžují si, že správní chlapi už jsou zadaní, že dnes neexistuje pravá láska a ztěžují si na muže, kteří nikdy nedospějí. Samozřejmě, že najednou všichni správní muži nevyhynuli, možná jsou jen trošku vzácnějším druhem. Proto je důležité vykašlat se na předsudky a vyrazit na lov! I když jsou muži lovci, kteří touží dobývat a získávat si kořisti, někdy se i lovcům musí trošku pomoct. Změňte svůj přístup, protože na něm všechno záleží. Jste přesvědčená, že najdete muže na celý život? Najdete ho! 

Zapomeňte na minulost

Každá žena potkala za svůj život někoho, kdo jí zlomil srdce, sebral romantické iluze, ukázal, že se mýlila. Přestaňte říkat, že všichni muži jsou stejní, protože dobře víte, že to není pravda! Ublížil vám? Odpoutejte se od bolestné zkušenosti a berte ji jako ponaučení. Teď už alespoň víte, co ve vztahu nechcete a máte otevřené oči dokořán. Ideální podmínky pro to, najít si ideálního muže.

Najděte je

Nevíte, kde muže hledat? Vždyť jsou všude kolem! Zvedněte se z gauče a začněte víc vnímat své okolí.  I když některé páry svede dohromady náhoda, štěstí přeje připraveným. Toužíte po sportovci? Stačí se přihlásit na večerní jógu v místním sportcentru. Máte zálusk na intelektuálně založeného umělce? Podívejte se, kde jsou nejbližší výstavy, a po práci jděte do knihovny. Dívejte se lidem do očí, možná si konečně všimnete, že s vámi flirtuje kolega!

Správná volba

 

Pláčete nad tím, že vás bez snídaně opustil už pátý muž za měsíc? Někde je asi chyba! Pokud hledáte vážný vztah, musíte změnit svůj přístup a nespoléhat se na to, že se do vás zamiluje borec, který se vázat nechce. Změňte taktiku a přestaňte muže svádět na večírcích nad skleničkou něčeho ostřejšího. Nezvěte je k sobě domů a nechovejte se lacině. Být ženou na jednu noc je volba, ne osud.

 

Napište nám

x