Ideální bydlení pro vodní znamení

Publikováno 13.05.2017

Co znamení, to jiné povahové vlastnosti, vztahové vazby a v neposlední řadě i jiný vkus. Zatímco bydlení ohnivých znamení jsme si už představili, v dnešním článku vám prozradíme, co by nemělo chybět v interiéru, kde bydlí raci, štíři či ryby.

Interiér podle raka

 

Když se zaměříme na znamení raka, tak musíme vyzdvihnout jeho citové vazby a prioritu v podobě rodiny. A protože raci kladou velký důraz právě na rodinu a tradici, dávají do budování rodinného hnízda skutečně mnoho. Raci mají rádi vzpomínky, i proto se nespokojí s žádným minimalistickým stylem. Naopak potřebují kolem sebe mít předměty, které v nich vyvolávají emoce. Není tak ničím výjimečným, že se raci cítí dobře v rustikálním či vintage stylu. Harmonicky na ně působí i květiny a hřejivé materiály, jako je především dřevo. Raci milují teplo domova, a tak se pro jejich domácnost hodí zejména teplé odstíny.

Jak bydlí štíři?

Na rozdíl od raka si štíři nepotrpí na harmonickou atmosféru v podobě útulného interiéru. Štíři zbožňují kontrasty a vyžívají se v černobílých kombinacích. Čas od času se však rozhodnout interiér rozbít dalším prvkem. V takový moment přichází na řadu například doplňky ve výrazné červené. Podobně jako raci, tak i štíři se se svými věcmi neradi loučí. I proto sází především na odolné materiály, jako je sklo, dřevo, kámen či beton. Vzhledem k tomu, že je štír obecně považovaný za samotáře, důležitou roli u něj hraje osobní prostor. Štírům tak uděláte radost tichou knihovnou či prostornou ložnicí, kde se cítí dobře. Aby však štíři v ložnici usínali bez problémů, nezapomeňte na těžké závěsy, které jsou pro příjemný spánek štírů zásadní.

Vysněné rybí bydlení

 

Ryby mají rády barvy. Je celkem jedno, zda se jedná o světlé či syté tóny. Zásadní je, aby vše dohromady ladilo a působilo kompaktně. Trefou do černého je však klasická bílá barva, která rybám svědčí. V domácnosti ryb by rovněž měly převládat přírodní materiály, neboť kladou velký důraz na životní prostředí. O plastových doplňcích vůbec nepřemýšlejte. A protože se žádná ryba necítí na suchu dobře, zakomponujte do interiéru i motiv vody. Zahradní jezírka, prostorná vana či modrá tapeta - to vše navodí rybám pocit přítomnosti vody, která má na ně uklidňující účinky.

 

Napište nám

x