Opravy iphonů v rukou odborníků

Publikováno 10.05.2017

Spadl vám mobilní telefon a teď jej zdobí nevyžádaná tapeta v podobě pavučiny? Nebo jste si v zápalu surfování vylili na mackbook vychlazenou dvanáctku přímo na klávesnici? Na tyto elektronické vymoženosti jsme si zvykli natolik, že se bez nich stěží pár dní obejdeme a pořídit si v případě nehody nový přístroj, není úplně levnou záležitostí. Naštěstí není důvod k zoufalství, protože existují spolehliví odborníci, kteří se postarají o rychlou nápravu vzniklých škod. 

Fungujte bez omezení

Váš chytrý telefon, tablet nebo notebook lze profesionálně opravit bez nutnosti utratit majlant za náhradní zařízení. Vzniklé problémy navíc velmi často nesouvisí pouze s Vaší neopatrností, ale mohou mít co do činění s nefunkční baterií, nabíječkou nebo samotným softwarem. Nezřídka dochází k poškrábání zadního krytu nebo ke zhoršeným reakcím pravidelně používaných tlačítek, což se samozřejmě odráží v uživatelském diskomfortu. 

Když svépomoc není dobrým sluhou

V žádném případě se nedoporučuje pouštět se do záchrany přístroje vlastními silami, neboť můžete poškodit důležité součástky a neodborným zacházením také přispět k definitivní zkáze zařízení. Opravu komplikací byste neměli zbytečně odkládat, protože se vystavujete riziku, že dojde ke znehodnocení dalších parametrů nebo dokonce celého produktu. V návaznosti na to pak přicházíte o další finance. Ceník výkonů je individuální a odvíjí se vždy od konkrétního modelu a poruchy. 

Profesionální iPhone servis 

 

V Praze naleznete hned dvě specializované prodejny, kde Vám tým zkušených pracovníků poradí, jak nejlépe postupovat a poskytne kvalitní a finančně přijatelný servis. Zkušenosti a kladné reference zákazníků na sociálních potvrzují nejen přátelský a férový přístup, ale především nadstandardní služby a všestrannou orientaci v oboru. 

Podobné články

Napište nám

x