Dříve než se mě rozhodneš milovat, přečti si tohle!

Publikováno 29.11.2016

Předtím, než se rozhodneš mě milovat, chtěla bych ti říct, že jsem člověk který si všimne všeho a dokáže ho zranit i změněný tón v rozhovoru. Možná ti do neukážu, ale uvnitř budu zraněna.

Předtím, než se rozhodneš milovat mě, prosím pochop, že nejsem dobrá v tom projevovat své emoce. Vždycky jsem ta, co ukáže ten opak poté, jak se zraním.

Předtím si však musíš uvědomit, že se snažím tlačit někoho s časem a podobně. Pokud tě někdy budu tlačit od sebe prosím neodcházej, snaž se být trošku tvrdší a miluj mě i tak, dobře?

Předtím, než se rozhodneš mě milovat měl bys vědět, že tě budu stále milovat protože se nevím od někoho odmilovat. Prosím neber moje činy vážně, speciálně když ti ukážu, že nejsi pro mě důležitý, tak to není pravda. Si pro mě ten nejdůležitější člověk na světě. Předtím než se rozhodneš milovat, tak jsem člověk, který miluje objetí, hluboké rozhovory. Sedět na parapetu dívat na hvězdy, jít na dlouhé jízdy a mazlit se s tebou.

Předtím než mě budeš milovat, vždy si musíš pamatovat, že jsem citlivý člověk, který stále skončí s tím, jak pláče když někdo na mě zvedne hlas. Jsem náladový člověk, který když se cítí špatně nechce abys mě opustil, prostě buď při mně a sevře mě ve svém náručí. Stále tě budu milovat, i když mě budeš chtít od sebe odehnat. Budu s tebou i když se nebudu cítit dobře, unesu celý tvůj hněv.

Než se rozhodneš mě milovat - budeš muset vědět, že nejsem jako ostatní dívky a nebudu se snažit být jiná než ostatní.

Napište nám

x