Dokonalá ložnice, která pohladí na duši a zaujme na pohled

Publikováno 26.06.2017

Jak by měla vypadat ložnice, která vás dokáže zaujmout a zároveň i uklidnit? Která vám nabídne vítané útočiště, když budete chtít být chvilku sami a nikým nerušeni? Jak zařídit místnost, která vám zlepší náladu, vykouzlí úsměv na rtech a stane se vaším malým rájem na zemi? Už dávno se ví, že ložnice představuje nejdůležitější a zároveň i nejvyužívanější místnost v celé domácnosti. Jejím úkolem je zastat hned několik funkcí najednou. A právě snaha skloubit všechny role do jednoho harmonického celku může vyvolat chaos a způsobit, že se zde vůbec necítíte dobře.

 

Místo kam nezvaní nesmí

 

Zatímco jiným částem domácnosti věnujeme při jejich zařizování dostatek času, pečlivě ladíme všechny prvky, vybíráme to nejlepší zařízení a myslíme i na ty nejmenší detaily, ložnice často uniká naší pozornosti. Vždyť je to místnost, kam cizí oči nemají přístup a kam se zavírají dveře, když k nám domů přijde návštěva. Nikdo jiný kromě nás sem nesmí, tak proč bychom se snažili vyšperkovat i tuhle část našeho domova? Sami pro sebe? To je přece zbytečné! Nebo ne…?!

 

Máte svou ložnici snů?

 

A teď ruku na srdce: jak jste spokojeni se svou ložnicí? Dokáže vás pobyt v ní uklidnit? Umí vás její zařízení přivést na jiné myšlenky? Zvládnete se zde uvolnit, zavřít oči a relaxovat? Pokud na všechny otázky odpovídáte ne, pak je něco špatně. A špatná je právě vaše ložnice. 

 

Přiznejte si bez mučení - kolik času jste věnovali zařízení vašeho malého ráje? Vybrali jste si pohodlnou postel, na které spíte jako miminko? Pohráli jste si s úložným prostorem, kterého je zde dostatek, ale přesto nebije do očí? Nebo vaše ložnice připomíná skladiště, kde zakopáváte o nevhodné skříňky a vybavení, které se prostě jinam nevešlo?

 

I vy můžete mít svůj ráj

  

Zavřete oči a představte si ložnici, která působí na pohled elegantně a nutí vás se usmívat, kdykoli sem vkročíte. Představte si vzdušný prostor, kde nic nepřekáží, ale přitom je tu vše, co by tu být mělo. Co tomu říkáte? Přitom stačí tak málo! Úložného prostoru se v ložnici hrdě ujmou prostorné šatní skříně s posuvnými dveřmi, které nezabírají zbytečné místo. Kouzelný prostor vytvoří pečlivě vybraná ložnicová sestava, kde k sobě všechny prvky perfektně ladí. A pak už je to jen na vás. Fantazii se meze nekladou.

Napište nám

x