Díky migréně můžete být šťastní a mít krásný život jako já

Publikováno 10.06.2017

Můj život se nelišil od života ostatních „normálních“ lidí. Vystudovala jsem. Našla jsem si práci. Vdala jsem se. Porodila jsem dceru. Rozvedla jsem se. Podruhé jsem se vdala a porodila jsem druhou dceru.

S rodiči jsem měla nevalné vztahy, stejně tak s bývalým mužem, tchány a dalšími lidmi.

V mém životě byly samozřejmě i nádherné okamžiky štěstí. Na ty jsem ale rychle zapomněla a v modelu: „ já se z toho zblázním“ jsem jela dál.

Co se týče práce, byla jsem externí účetní. Často jsem si říkala: „mám toho moc, nestíhám.“ Byla jsem ve stresu a práci jsem nenáviděla. Vždy jsem chtěla být lékařkou nebo psycholožkou. Být účetní byl pro mě trest.

Jak šel čas, dostávala jsem se stále častěji do konfliktu s tchýní, mojí mámou, manželem. Děti byly často nemocné. Poprvé se mi objevila migréna. Nevěděla jsem, co se děje. Lekla jsem se, zda to není něco ještě vážnějšího. Neviděla jsem na část oka, potom přišly bolesti hlavy a další projevy. To vše se opakovalo několikrát do měsíce.

Současně s nástupem migrén jsem si všimla v knihkupectví knih s ezoterickou tématikou. Jsem vášnivá čtenářka, ale tyto knihy mě nikdy dříve neoslovily. Přesto jsem si jich pár koupila a přečetla. Dočetla jsem se, že si za migrény můžu sama svým způsobem uvažování. Vůbec se mi toto prohlášení nelíbilo. Úplně se mě to dotklo a urazilo mě to. Nicméně jsem si ve svém okolí vyhledala kineziologickou poradnu zabývající se metodou One brain a objednala jsem se na odblokování. Říkala jsem si, že za zkoušku člověk nic nedá, jen zaplatí za konzultaci.

Světe div se! Ono to fungovalo a funguje dodnes. 

Při sezení jsem byla dotázána na několik klíčových otázek ze svého života. Týkaly se například vztahu s dcerami, rodiči a přáteli. Co mě kromě migrén trápí, co mi dělá radost.

Dnes již vím, že migréna je o poselství mít se rád, do ničeho se nenutit a že to lze! Migrénu způsobují obrazy v mysli typu nedůvěry k sobě samému, sebekritiky a strachu.

Každá bolest znamená, že si nevědomě promítáme v duchu negativní vzpomínky. Jejich uvědoměním a vynesením vzpomínek ven, se starý stres uvolní a tělo přestane bolet. 

Po sezení jsem měla ještě párkrát náběh na migrénu, ale díky jednoduchým korekčním cvičením se vše během tří týdnu upravilo. Dnes je to více než osm let a bolest hlavy nebo migrénu jsem od té doby ani jednou neměla.

Vzhledem k tomu, že jsem technik a logik, tak mě velmi zajímalo, jak je to možné, že něco tak jednoduchého, jako uvolnění pár vzpomínek, může fungovat. Chtěla jsem tomu přijít na kloub. A tak jsem kineziologii, metodu One brain, vystudovala. 

Díky migréně mám dnes i já ve Zlíně svou poradnu, kde s láskou a nadšením pomáhám ostatním lidem vytvořit si nový bohatý a šťastný život. Bez migrény bych se na tuto cesto pravděpodobně nevydala.

Kromě poskytování osobních konzultací, na které se můžete objednat, jsem napsala dvě eknihy a ty jsou k objednání na:

https://www.ebux.cz/index.php?pg=1&s=jana+ko%C4%8Dendov%C3%A1&ofs=1

nebo www.kineziologiezlin.cz

 

 

Jana Kočendová 

 

Napište nám

x