Co dělají ženy, které chlap nikdy nepodvede, jinak než ostatní?

Publikováno 03.03.2017

Nejsou nejkrásnější na světě, ani nevaří kuchyni oceněnou Michelinskými hvězdičkami. Neskrývají ve skříni arzenál sex shopu, ani nejsou bez chyby.

Přesto některé ženy chlap nikdy nemá potřebu podvést. V čem jsou jejich tajemství?

Poslouchají

Muže obvykle chápeme jako ty, kteří říkají méně. Tak je berou však hlavně ženy a proto koluje ve společnosti názor, že muž je právě ten, který je na straně posluchače. Jenže právě muži, jejichž partnerka je poslouchá, nemají pocit, že musí hledat jinou posluchačku. Žen, které umí pochopit i něžnou mužskou duši, je skutečně málo a proto jsou vzácné. Muži to dobře vědí.

Sexuálně otevřené

V praxi to znamená, že mají sex rády a mají rády samy sebe. Místo toho, aby hledali zálety, pracují na tom, aby byl partner s nimi spokojen. Souzvuk v posteli není věcí náhody, ale poctivé, dlouhodobé práce i pokroku. Pokud je žena otevřená něžnostem, zkoušení a dostatečně eroticky založená, muž nemá důvod měnit. Protože ví, že pokus mimo by mohl být pořádným krokem vedle.

Usmívají se

Zní to zvláštně, ale muži mnohem méně podvádějí ženy, které se usmívají. Ty věčně nasupené, rozzlobené a nepříjemné si přímo koledují, aby chlap vyhledal hřejivější duši. Zkuste se více upřímně usmívat. Můžete být tehdy mnohem méně podezřívavé.

Důvěřují

Na muže neplatí žárlivost ani pronásledování. Svoboda a důvěra jsou klíčové. Dovolte mu to, po čem jeho srdce touží a on pochopí, mu nestojí za to ztratit důvěru a překročit hranice, které byly vytyčeny s jeho souhlasem. Někdy muži podvádějí doslova na truc. Milující ženu, která jim však dává dostatek svobody, nepodvádějí. Nechtějí zklamat důvěru jich samých. Budou raději hrdiny, co nezneužívají dobrotu.

Neztratili své dítě

 

Jsou vnitřně bláznivé, tvůrčí a nenechali se sežehnout pragmatismem. Chlapi jsou až do důchodu v něčem jako malé děti a celý život budou hledat "dětskou" kámošku. Žádný podvod nehrozí holkám, co jsou spontánní, dětsky „pošahané“ a hravé. Tehdy to dvojici extrémně ladí a všichni jim mohou závidět jejich vztah. Důvodem je jen to, že v jistých věcech nechtěli vyrůst v ty "ošklivě dospělé".

Napište nám

x