Chcete se zbavit tuku na břiše? Máme pro vás zázračnou směs! Budou vám stačit dvě lžičky denně!

Publikováno 28.11.2016

Tuk v břišní oblasti je tuk, který trápí asi největší procento žen. Máme pro vás zázračný sirup, díky kterému se tuku zbavíte. Vyzkoušejte to sami! 

Je vám asi jasné, že cestou ke štíhlé figuře je především zdravý jídelníček a pravidelné cvičení. Pro podpoření hubnutí vám doporučujeme vyzkoušet tento přírodní spalovač. Díky ingrediencím, které jsou použity se vám z těla stane doslova pec na tuk! Ideální je, když ho budete používat ráno před kardio cvičením. Krom spalování tuků vám pomůže se zbavit přebytečné vody. Kvůli vodě v těle se cítíte otekle. Pro výrobu sirupu budeme potřebovat : 

- 3 citrony

- 125g křenu
 

- 3 lžíce medu

- 2 lžičky skořice

 

+ malý kousíček zázvoru

 Příprava 

Cirtony nechte ve slupce a nakrájejte je na plátky. Vyndejte z cirtonů pecičky a vložte citrony společně se zázvorem a křenem do mixéru. Pořádně rozmixujte a nakonec přidejte med a skořici. ZNovu směs promíchejte a přelijte do uzaviratelné sklenice. 

Užívání 

Dejte si jednu polévkovou lžíci dvakrát denně. Je na vás jestli si jí dáte před jídlem nebo před cvičením. Tento nápoj doporučujeme užívat tři týdný a poté aespoň na týden vysaďte! Pokud bude třeba kúru opakujte. 

Podobné články

Napište nám

x