Chcete mít krásně bílé zuby? Máme pro vás par rad jak toho dosáhnout v klidu z domova!

Publikováno 13.11.2016

Spousta z nás si přeje mít krásný bílý chrup. Jak už, ale víme zákrok u zubaře je velmi drahý a ne každý si ho může dovolit. V tomto článku se dozvíte pár užitečných rad, jak si zuby vybělit doma a skoro zadarmo! 

1. Jedlá soda a citronová šťáva 

Jedlá soda se na bělení zubů používá celkem často. Vezměte si jedlou sodu smíchejte jí s citronovou šťávou a naneste jí na zuby. Nechte zhruba minutku působit poté kartáčkem zuby očistěte a vypláchněte si ústa.

Nejlepší a nejjednodušší způsob bělení zubů najdeš ZDE

2. Jahody, jedlá soda a sůl 

Jahody jsou také velmi účinným a oblíbeným čistícím prostředkem zubů. Vezměte si tak dvě až tři jahody a smíchejte je s jedlou sodou a solí. Nechte působit cca 4 minuty a opět vyčistěte zuby a vypláchněte ústa.

3. Kurkuma 

Překvapivě i toto barevné koření vám může pomoci k zářivému úsměvu. Navlhčete kartáček, poté ho „namočte“ do kurkumy a takto si vyčistěte zuby. Pak nechte koření působit asi 5 minut, vypláchněte a na závěr si zuby vyčistěte klasickou zubní pastou.

Nejlepší a nejjednodušší způsob bělení zubů najdeš ZDE

4. Kokosový olej 

Tento olej je zcela zázračná potravina! Používá se při vaření, můžete ho nanášet na pleť, vlasy a dokonce i zuby! Nejjednodušší použití je takové, že si dáte lžičku kokosového oleje do úst a budete ho zhruba 10 – 15 převalovat v ústech. Také můžete vyzkoušet kokosový olej smíchaný s kurkumou a tím si čistěte zuby po dobu 5 minut a poté důkladně ústa vypláchněte.

Napište nám

x