Batoh jako moderní doplněk pro život ve městě

Publikováno 12.09.2018

 

Letíte na schůzku a potom vás čeká trénink? Zdá se vám, že jste někdy jako věšák, na kterém visí kabelka, sportovní taška, taška na notebook a v nejhorším případě ještě po cestě domů přidáte k vaší výbavě nákup? Vítejte v klubu zaměstnaných žen. Proč si ovšem někdy trochu neulehčit. Ne vždy to jde, ale právě v tomto případě se vaše záchrana nazývá batoh neboli backpack.

Proč nosit batoh?

Říkáte si, že jsme se úplně zbláznili? Kroutíte hlavou, jak můžete jít na pracovní schůzku s batohem? V první řadě, nezbláznili jsme se my ani světoví návrháři. Za druhé, není batoh jako batoh. Ačkoli ještě do nedávna byl batoh na běžné nošení naprostým tabu pro všechny módní nadšence, módní průmysl v posledních letech přinesl na pulty obchodů jedinečné kousky, které splňují požadavky na eleganci i praktičnost. I proto se batoh stal oblíbeným doplňkem žen.

Jde to i elegantně

Proč jsou některé batohy elegantní? Mohou za to nejen tvary, ale i styl nebo použité materiály. Elegantně a stylově působí především kožené batohy střední velikosti, které se hodí jak k vysokým podpatkům, tak ležérním teniskám. A neumíte-li si přece jen představit, že byste na některou událost šly s batohem, pořiďte si takový batůžek, který má zároveň i poutko a dá se nosit jako klasická kabelka. Trendy jsou rovněž minimalisticky řešené batohy, které jsou jednobarevné, a to nejčastěji v černém nebo šedém odstínu či nude tónech, a bez přílišného zdobení.

Pohodlí na prvním místě

V případě, že jste spíše sportovnější typ, máte na výběr mnoho různých potisků, motivů a designů. Zapomeňte ovšem na outdoorové batohy, které se hodí jedině do přírody. Při výběru batohu dbejte rovněž na to, aby vám vyhovoval nejen vzhledově, ale také svým obsahem. Pro někoho jsou důležité přihrádky a kapsičky, někdo naopak vyhledává volný prostor. Jestliže chcete denně nosit v batohu notebook či tablet, dejte přednost batůžkům s větší nosností. Vždy však pamatujte, že váš outfit musí vypadat žensky a ne jako byste se právě chystaly na horskou túru.

Napište nám

x