All white outfit aneb nebojte se bílé

Publikováno 19.05.2017

Už jste někdy přemýšlely nad tím, že byste vyrazily v kompletně bílém outfitu? Nebojte, nezbláznili jsme se. Sice se nejedná o jednoduchý úkol, ale když se vše podaří, all white look je trefou do černého.

Není bílá jako bílá

Ne vždy je bílá jako bílá. Dáte-li k sobě několik druhů bílé, pokaždé bude odstín trochu odlišný. Může se tak stát, že kousek v méně zářivé bílé bude působit špinavým dojmem. Proto je důležité vybírat stejné odstíny a materiály, které k sobě ladí.

Bílá je barvou, která je ideální ke kombinování především během teplých měsíců. Mohou za to jak praktické důvody, tak se vyhnete vrstvení. Přesto se však s bílou setkáváme i v zimě, a to především u vestiček, zimních bund či čepic a šál.

V duchu elegance

Mezi oblíbené kousky letošního léta patří například bílé košilové šaty, ke kterým obujte bílé placaté sandálky. Pokud se v košilových šatech necítíte dobře, bílé maxišaty s jemným vzorem či bílé šaty v délce po kolena budou to pravé ořechové. A protože je letošní rok velice trendy plisovaná sukně, zkuste ji v bílé nebo v takzvaném off white odstínu. Doplňte ji košilí z lehkého materiálu s tříčtvrtečními rukávy. Kabelku můžete zvolit v nude tónu, abyste podtrhly význam bílé barvy.

V první řadě pohodlí

Jestliže se lépe cítíte zejména v kalhotách, vyzkoušejte pohodlné overaly. K létu můžete zvolit jak klasické úzké nohavice, tak dokonalého looku docílíte i s rozšířenými nohavicemi. Samozřejmostí jsou bílé kalhoty, ke kterým nic nezkazíte romantickou bílou halenkou s volánky. Rovněž můžete obléci hladké kalhoty s vysokým pasem a širšími nohavicemi a doplnit je o krajkový crop top.

Nezapomeňte na doplňky

 

Žádný outfit se neobejde bez doplňků. Bílá si rozumí především se zlatou. A protože bílý outfit je už sám o sobě výrazný, mnohdy postačí kabelka a boty. A jaké boty obout? Ideální jsou samozřejmé bílé. Vybírat můžete z klasických bílých tenisek, bílých lodiček i sandálek. A pokud si přece jen nebudete vědět rady s výběrem té pravé bílé, světlými nude tóny rovněž nešlápnete vedle.

 

Napište nám

x