9 důvodů, proč je lepší mít pár kilo navíc!

Publikováno 26.12.2016

Co si budeme nalhávat, žádná z nás není spokojená se svou postavou. Jiní nám ji mohou chválit až do nebes, ale my si stejně budeme myslet to své. A která žena by veřejně přiznala, že se jí její postava líbí a že je hubená? Žádná, že? Tak si pojďme ukázat 9 důvodu, proč je lepší mít těch pár kilo navíc.

 

Muži to milují

Skoro každý muž vám řekne, že má raději oblejší tvary na ženách než žádné. Určitě jste také zaregistrovaly to, že když pár deka přiberete, vás miláček si toho ani nevšimne. Tak proč se stresovat s něčím, co jiným připadá atraktivní?

 

Větší prsa

Většině žen se s pár kily navíc zvětší prsa. Když se také rozhlédneme kolem sebe, všimněte si, že nenajdete žádnou boubelku, která by neměla ve výstřihu krásná plná ňadra. Takže vysvětlení je jednoduché, bez tuku ve výstřihu prostě nic nebude!

 

Vypadáte více sexy

Určitě je mnohem příjemnější pohled, nejen pro muže, na ženu v krásném svůdném spodním prádle, které je vyplněno a jen nevisí jako na ramínku, nemyslíte? Klidně si také můžete dopřát upnuté džíny, ve kterých vynikne váš kulatý a plný zadeček.

 

Lepší sex

Už se provedlo několik desítek studii na toto téma a všechny se shodly na stejném výsledku. Ženy, které mají nějaké to kilo navíc, si sex dokážou užívat mnohonásobně více a jsou při něm i více aktivní. To také potvrdilo 88 % mužů, že si sex užilo více s boubelkou než se štíhlou ženou.

 

POKRAČUJ NA DALŠÍ STRANU

Podobné články

Napište nám

x