8 věcí, bez kterých se Vaše kabelka neobejde

Publikováno 09.12.2016

Sklad plný harampádí, místo opředené spoustou mýtů a legend. Záhadná galaxie, kde se bojí podívat každý muž. A když už nějaký tu odvahu má, rychle to vzdá. Ano, řeč je o našich dámských kabelkách. Ale jedno nám muži musí uznat. I když je v našich kabelkách většinou pořádná hromádka věcí, které tam být nemají, každá správná žena tam má těchto osm věcí:

Peněženka

Peněženka je v dnešní době nutnost. Aneb bez peněz nikam nelez! Naštěstí máme na výběr mezi mnoha barvami i materiály. A přece si musíte mít za co koupit ty nové boty, které jste viděla po cestě do práce!

Klíče

Tak tato malá drobnost je neméně důležitý spolucestovatel, který sídlí v nejmenší kapsičce naší tašky. Protože i když je doma někdo další, pokud nejste samostatně žijící, každý razí heslo, máš klíč? Odemkni si sám.

Mobil

Facebook, Twitter nebo zajímavosti na vašich oblíbených webových stránkách. Na druhé straně rodina, která vám volá, jako byste byla nonstop služba na telefonu. Mobil nesmí v tašce chybět. Přece jen, ten čas. kdy někde musíte čekat, se musí nějak využít.

Kapesníky

Věc, která nesmí nikdy chybět. Hlavně ne v tuto dobu, kdy přejdete ze zimy do tepla. Protože by nebylo moc světové promenádovat se ve společnosti s nudlí u nosu.
A nebo, když náhodou potřebujete něco utřít..

Deodorant, parfém

Tohle je kapitola sama pro sebe. Nikdo nechce jet autobusem plným lidí, kteří páchnou. A proto musíme vonět alespoň my.

Šminky a make-up

Nezáleží na tom, zda chodíme do práce nebo jen do školy. Každá z nás má občas den, kdy chce být krásná. A pokud nám k tomu pomůže trošku pudru na lesknoucí se nos?

 

Pití

Ano, i tuto věc byste měli mít vždy u sebe. Nejen v teple, kdy tělo potřebuje více tekutin, než jindy. Stačí i malá lahev a tu pravidelně doplňovat. Uvidíte, že s dostatkem tekutin vám bude líp.

Žvýkačky, energetická tyčinka

Pokud se dostanete do situace, kdy někdo vy sami budete potřebovat něco na zub, bude se vám hodit něco, co vás zasytí nebo například osvěží dech. 

Napište nám

x