8 Pravd o vaašich ňadrech

Publikováno 17.11.2016

O ženských ňadrech koluje spousta pověr. Podařilo se nám zjistit, které z nich jsou lži a které naopak pravdivé. 

1. Špatná podprsenka ničí prsa 

Je sice pravda, že vám může pozměnit tvar nebo přivodit pocit tlačení, ale nemůže vám zničit prsato je nesmysl. 

2. Rychlé hubnutí a nabírání ničí hezký tvar prsou

Jde pouze a jenom o vaše genetické naprogramování. Pokud nemáte dostatečně pružnou kůži tak vám může při rychlém nabrání popraskat a zanechá malé jizvičky. Při rychlém hubnutí se vám může naopak kůže na prsou svěsit. 

3. Prsa vytaháte, když budete cvičit 

Ano, to je pravda. Pokud si na cvičení nebudete brát odpovídající podprsenku, vytaháte svalová vlákna na prsou a potom budoun vypadat jako dva štrůdly. 

4. Másaž prsou jako prevence proti jejich rakovině

Tuto nemoc může zastavit hormon oxytoci. Tento hormon se nejčastějí vyskytuje u kojících matek, ovšem vy si ho můžete vyrobit pomocí masírování, hlazení a různým třením prsou. 

5. Normální prsa jsou stejně velká 

Je prokázáno, že každá dvacátá žena má jedno prso menší než to druhé. Za tento jev může genetický předpoklad, že používáte jedno ruku více než tu druhou. Dokonalým příkladem je servírka, která nosí tác s pitím neustále na jedné ruce a tak jí posílí a s ní i prso a potom se vám může zdát jedno větší než druhé. 

6. Cvičením se prsa zvětšují 

Nemyslete si, že by vám mělo cvičení zvětšit objem prsou, to ani náhodou. Můžou mít kladný vliv na tvar vašich prsou a pravidelným cvičením se opticky zvětší. 

7. Dieta prsa zmenší 

Nezmenší se vám pouze hrudník, ale vše. V žádné dietě nemůžete zmenšit jen určitou část těla, to prostě nejde. 

8. Mazání pod plavkami 

Pokud se jdete opalovat měly by jste si prsa namazat i pod plavkami, i přesto, že na ně svítí slunce pouze přes látku. Pokud se oplujete nahoře bez použijte raději vyšší faktor... 

Napište nám

x