7 poloh, které muži zbožňují

Publikováno 09.12.2016

Rádi si užívají dominantní role, rádi se dívají, ale klidně občas nechají ženu převzít otěže. Řeč je o sexuálních polohách, které mají muži v oblibě. Tušíte, o jaké jde? Inspirujte se a dopřejte svému muži večer plný poloh, které muži zbožňují.

Na koníčka

Tato poloha vám umožní se vyhoupnout do režisérského křesla a to je přesně to, co si muži rádi užívají. Vezměte tedy věci pod svou kontrolu a nechte jeho ruce, aby se vám přizpůsobily. A bonus? Váš partner má vaše křivky vystavené přímo před sebou. Dopřejte mu ten zážitek.

Misionář

Oblíbená klasika díky tomu, že umožňuje muži být dominantní, aniž by poloha ztratila na intimitě. Pokud jej chcete poškádlit, položte ruce na jeho boky a určete si hloubku a sílu průniku.

Obráceně na koníčka

Tato poloha dopřeje vašemu partnerovi ten úžasný pohled, který má při poloze zezadu, ale dominantní zůstáváte vy. Není sice tak intimní, jako její obrácená varianta, nedovoluje oční kontakt ani přemíru dotýkání, je to však příjemný kontrast k romantickým polohám.

Zezadu na čtyřech

Žádná poloha není pro muže více dominantní a je oblíbená právě pro svoji živočišnost. Umožňuje totiž opravdu hlubokou penetraci, což některým ženám nemusí být až tak příjemné.

Ve stoje

Ideální pro uspokojení naléhavé potřeby ve vlaku, v kabince, ale i hned za domovními dveřmi. Ať už se přitom opíráte o kuchyňskou linku nebo o stěnu, je to nejlepší poloha pro spontánní rychlovku.

Lžíce

Poloha připomínající prolnutí dvou lžic je nejlepší polohou pro líné a ospalé sobotní ráno. Nejenže totiž poskytuje partnerovi ideální úhel pro dráždění bodu G, navíc můžete zapojit také svoji ruku a postarat se třeba o jeho varlata.

 

Na klíně

Přizvěte do hry židli, usaďte do ní partnera a vyhoupněte se na něj. Na rozdíl od polohy na koníčka vám to umožní zůstat opravdu blízko, líbat se a udržovat oční kontakt. A partner má volné ruce k dráždění vašeho těla.

Napište nám

x