5 příznaků, že stále miluje svojí ex.

Publikováno 30.11.2016

Našla jste si muže do kterého jste totálně zamilovaná, ale on neustále prahne po své ex? Někdy to může být opravdu obtížné, dostat se přes vážný vztah do kterého jste vložili spoustu sil. 

Je velice těžké zapomenout na někoho, koho jste opravdu milovali a to platí oboustranně jak u žen tak i mužů..Existuje jistá tenká hranice, když skáčete ze vztahu do vztahu. Pokud si z těchto 5-ti příznaků něčeho všimnete, měli by jste se zamyslet zda váš miláček opravdu nemiluje svou bývalou/bývalého. 

Ne nadarmo se říká, že začátek vztahu by měl být to nejkrásnější a nejhorší. Neustále o ní mluví

Je uplně jedno jestli o ní mluví v dobrém nebo na ní nadává. Jde o to, že ho nestále trápí myšlenky na ní a potřbuje o ní s někým mluvit. Chceme vás tedy upozornit, že pokud na ní nějak svede řeč je to docela jasný důkaz. 

Když jí potká je nervózní 

Až se zase budete příště se svým broučkem procházet městem a potkáte jeho ex sledujte jeho chování. Pokud vám pustí ruku nebo začne mumlat jako puberťák je zřejmé, že se přes jejich vztah ještě nepřenesl. 
Naštve ho, když začne chodit s někým jiným 


Jste spolu jste šťastní a on tvrdí, že už ho jeho ex nezajímá, ale nedej bože, aby se dozvěděl, že ona má také někoho. Pokud bude naštvaný je zřejmé, že je něco špatně. 

Dárky a vzpomínky po ní 

Pokud se spolu válíte v posteli a mezi vámi je plyšový medvěd od jeho ex, není to asi uplně v pohodě. Máte po celém bytě dárky od ex vašeho přítele? Má její kartáček na zuby v koupelně? Dejte si pozor tady to zavání!
Fotky 


Jasným důkazem jsou i jejich společné fotky na monitoru nebo dokoknce i na displeji telefonu! To by snad mělo být jasným důkazem! 

Napište nám

x