5 největších sviňáren, které muži dělají ženám.

Publikováno 03.11.2016

Nemusíte být hned fúrie, abyste si mohla pořádně zanadávat na chlapy.

Když už se žádná z těchto blbostí nestane nám, je skoro jasné že se to stna nějaké kamarádce. Muži jsou většinou velmi zákeřní.  Tohle je 5 věcí, čím nás pořádně podrážejí.

1) Snižují nám sebevědomí

Buď jsme moc tlusté, nebo jsme moc hubené, ploché nebo uječené. Ať jsme takové nebo makové, vždy jsme přesný opak, než bysme měli být.

2) Opouštějí nás kvůli mladším holkám

Příroda si bohužel nevybírá a je prostě dáno, že muži chtějí stále lovit nové a mladší úlovky. Můžete se snažit jakkoliv, pečovat o sebe tou nejlepší cestou, ale přesto neporazíte krásu mládí.

3) Zapomínají na závazky

Žena by své dítě nikdy neopustila. Kdežto muži si v klidu založí další rodinu někde na druhém konci světa a přijde jim to zcela běžné.

4) Lhaní jim je běžné

Jakmile jednou zalžou a projde jim to, budou to dělat pořád. Že chodí na ryby nebo na tenis? Blbost! Že Vás poslal na dovolenou protože vás miluje? Kdepak, pouze si chce odpočinout s milenkou. Naučte se s těmito fakty žít a už vás nic nevyvede z míry.

5) Jsou to mamánci!

Nejdůležitější ženou nejste vy, ani Vaše společná dcera, ale jejich maminka!  Co řekne jejich maminka, to je svaté a vy s tím nic neuděláte…

Napište nám

x