10 věcí, které neřeší

Publikováno 01.01.2017

Leze vám na nervy to, že si váš drahý ničeho nevšímá? Přestaňte se rozčilovat, protože tahle skutečnost je nakonec docela fajn! Je toho tolik, co nás dokáže potrápit, zatímco muži o ničem vůbec neví.

Prázdná skříň

Stojíte hodiny před zrcadlem, než vyrazíte na rande a nakonec máte stejně pocit, že nemáte co na sebe? Věřte, že muž stejně nepozná, že jste tuhle halenku měla už v pondělí.  Dokáže vám dokonce pochválit „nové“ šaty, které viděl už minulý týden a o kabelkách vůbec netuší.

Pupínek na čele

Nečekaná návštěva v podobě zarudlého pupínku nás dokáže pořádně vyvést z míry. Naštěstí jsou tu muži, kteří mají o dost ohleduplnější pohled. Před tím, než začnete propadat depresím a celý pupínek rozškrábete, připomeňte si, že on si ho nejspíš vůbec nevšimne.

Celulitida a jiné nedostatky

Netřeba dělat z mužů úplně slepé a nevšímavé bytosti. Samozřejmě, že pokud máte 20 kilo nadváhy a vaše nohy připomínají dva kusy rosolu, uvidí to. Zda mu to bude nebo nebude vadit, to už je věc jiná. Jestliže vás ale trápí dolíčky na stehnech a menší bříško, nevšimne si toho zaručeně.

Hrůza od kadeřnice

Ženy dokáží brečet nad tím, že písková blond je ledová blond a že místo konečků kadeřnice ustřihla 5 cm. Ano, je to hrůza a je to k pláči, ale výhodou je, že váš partner vůbec nezaregistruje nějaký rozdíl. 

Kilo, dvě, tři navíc

Váha mluví nemilosrdně a je jasné, že vaše čokoládičky večer u televize vrací svůj úder. Muž si pár kil rozhodně nevšimne, a pokud ano, pochválí vám větší prsa. 

Napište nám

x